Excelente Apartamento Em Condominio Clube
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eten op locatie Bar/ lounge |
| Vergaderfaciliteiten Vergader-/Banketfaciliteiten | Kindvriendelijk Kiderclub Kinderspeelruimte Speelgoed | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Excelente Apartamento Em Condominio Clube São Pedro da Aldeia ligt in São Pedro da Aldeia, binnen 4 km afstand van het Park van Dunas, en geeft gasten een sauna. Er is Wi-Fi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.
Het appartement is gelegen binnen 10 rijden van het Convento de Santo Inácio. De Parochie van Nossa Senhora da Assunção de Cabo Frio ligt op afstand van 4,1 km van dit appartement.
De accommodatie biedt uitzicht op de tuin en heeft een balkon en een woonkamer uitgerust met een wasmachine.
Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Excelente Apartamento Em Condominio Clube biedt toegang tot de luchthaven Cabo Frio, gelegen binnen 20 minuten met de auto.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Vermaak
- Tuin
- Sauna
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Wasserij
- Winkels/ Commerciële diensten
- Vergader-/Banketfaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Bordspellen
- Kinderspeelruimte
- Speelgoed
- Kiderclub
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Excelente Apartamento Em Condominio Clube?
Gasten van Excelente Apartamento Em Condominio Clube kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Park van Dunas, op 4 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Parochie van Nossa Senhora da Assunção de Cabo Frio (4,1 km) en het Convento de Santo Inácio (4,2 km). - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Excelente Apartamento Em Condominio Clube?
Ter plaatse kunnen gasten van Excelente Apartamento Em Condominio Clube de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Excelente Apartamento Em Condominio Clube?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Excelente Apartamento Em Condominio Clube verblijven. - ❓
Heeft Excelente Apartamento Em Condominio Clube een eigen zwembad?
Excelente Apartamento Em Condominio Clube heeft, natuurlijk, een privézwembad.